دانلود کلیپ لب گرفتن کامران دانشجو با آزاده اردکانی در آسانسور

چندی پیش فیلمی بَر روی اینترنت قرار گرفت که دَر آن کامران دانشجو، وزیر علوم حکومت اسلامی را در حالِ بغل کردن، لَمس نمودن و بوسیدن خانم آزاده اردکانی که رییس موزه ملی ایران است، نشان می دهد؛ این فیلم به صورت مخفیانه و از طریق دوربین های نصب شده در آسانسورِ ساختمان کارگزینی وزارتِ علوم ضبط و منتشر شده است.


لب گرفتن کامران دانشجو و آزاده اردکانی
اینکه آیا واقعن آن مرد وزیر علوم و آن خانم رییس موزه ملی ایران است، هنوز کاملن مشخص نیست اما مسئله چیز دیگری است؛ چگونه است که در حکومت اسلامیِ امام زمانی سزایِ دوستی دختران و پسرانِ جوانِ ایرانی با یکدیگر توهین، تحقیر، زندان و شکنجه است و در هَر کوی و بَرزنی گشت های ارشادِ اسلامی دَر روابط خصوصی و انسانی شهروندان ایران زمین سَرک می کشند تا مبادا، خدایی ناکرده، فعلِ حرامی! صورت گیرد و آبروی مسلمانانِ جهان خدشه دار شود اما اداره جات و سازمان های دولتی مملکت به فاحشه خانه ها و صیغه خانه ها تبدیل شده اند؟
فرتور خانم آزاده اردکانی، رییس موزه ملی ایران که در آسانسور مشغول ایفای نقش در کنار آقای وزیر بودند را نشان می دهد! به راستی که ایشان سمبل یک بانوی کامل مسلمان هستند که با استفاده از حجاب اسلامی خواستار تطهیر ماهیت راستین خویشند.

آزاده ازدکانی معشوقه اقای وزیر

فرتور خانم آزاده اردکانی، رییس موزه ملی ایران که در آسانسور مشغول ایفای نقش در کنار آقای وزیر بودند را نشان می دهد! به راستی که ایشان سمبل یک بانوی کامل مسلمان هستند که با استفاده از حجاب اسلامی خواستار تطهیر ماهیت راستین خویشند.

چرا یک دختر و پسر جوان ایرانی که به یکدیگر علاقه مندند اجازه ندارند تا آزادانه در اجتماع ظاهر شده، عشق بازی کرده و به یکدیگر ابراز محبت کنند و باید تمامی کارهایِ مربوط به رابطه شان همراه با تَرس و خفقان و تاریکی باشد اما وَزیر علوم کشور یا هر فَرد مسئول دیگری با هَر پُست دولتی – سیاسی به سادگی و بدونِ کمترین تَرس و هَراسی به بوسیدن و دست مالی کردن و تجاوز به زنان و دخترانِ مجرد و متأهل زیر دستش در محل کار خود مشغول است؟
- سکسِ چهره های سیاسی در آسانسور و حَریم خصوصی ایشان:

پَس از انتشار آن ویدیو عده ای اپوزوسیونِ ایرانی را که بدین مسئله پرداختند را متحجر و عقب مانده خواندند و همچون همیشه بَرخی از هم میهنان مان، کاتولیک تَر از پاپ گشتند و به دفاعِ غلط از حقوق انسانی آقای دانشجو و خانمِ اردکانی پرداختند؛ پاسخ نگارنده بدان دوستان این است که گرامیان، روابط خصوصی آن اَفراد کاملن به خودشان مربوط است اما به دو دلیل زیر، پرداختن رسانه ها بدین موضوع، نقض حریم خصوصی ایشان نیست:

یک: در مملکتی که داشتنِ هرگونه رابطه دوستانه و انسانی میان دُختر و پسر قَبل از ازدواج رَسمی شان به سبکِ محمد بن عبدالله و طبق سنت شَرم آور وی جُرم خوانده می شود و افرادی که تابو شکنی کرده و با تمامی این سَختی ها و قوانین عقب افتاده با جنس مخالف خود رابطه برقرار می کنند، با پیگرد و مجازات قانونی رو به رو می شوند؛ یک مسئول دولتی که به اصل نظام معتقد است و خود بارها و بارها روابط انسانی میان دختران و پسران را کوبیده و هرگونه ارتباطی میانِ آنان را حرام می داند، نمی تواند با خانمی در آسانسورِ اداره محل کارش، عشق بازی کند!

اینگونه افرادی (مانند آقای دانشجو) که دیگران را از انجام کارهایی مَنع می کنند اما خودشان مشغول انجامِ آن اعمالند را ریاکار خوانده و کردارِ زشت شان را به زبانِ عامیانه “جا نماز آب کشیدن” می نامند؛ دانشجو و امثالِ وی که از مدافعان طرحِ تفکیک جنسیتی دانشگاه ها بوده و خواهانِ جدایی هر چه بیشتر دختران و پسران از یکدیگر و پیچیده شدن بانوان ایرانی در میان چادرِ سیاهِ تازیان اَند اما خودشان مشغول سکس با منشی دفاتر محل کار و سایر زنان اطراف شان هستند، مصداق بارز افرادِ دو رو و ریاکار می باشند و پرداختنِ رسانه ها به ماجراهای جنسی ایشان، به هیچ وجه شکستن حریم خصوصی شان نیست.
در این ویدیو بوسیدن و دست مالی کردن خانم اردکانی توسط وزیر علوم حکومت اسلامی در آسانسور اداره محل کارشان را مشاهده می کنید.

دو: اصولن چهره های مشهور و سیاسی که شخصیت هایی عمومی هستند و مردم آنان را با رویِ چهره های شان شناسایی می کنند، زَمانی که در خیابان ها و در کنار سایر شهروندان قدم می زنند و یا هنگامی که در محل کارشان و یا یک سفر خارجی دولتی حضور دارند، چیزی به نام زندگی خصوصی ندارند؛ هَر آنچه هست به دلیل اینکه در پیشگاهِ دید مردمان جامعه است، عمومی است و جنبه خصوصی ندارد.

بَرای مثال زَمانی که رییس جمهور یک کشور در طیِ یک سخنرانی، انگشت در بینی خود می کند، با اینکه این یک عَمل شخصی است (هر چَند جلوه خوبی ندارد) اما رسانه ها بین کار خواهند پرداخت و تیتر بَرخی از روزنامه ها و مجلات خواهد شد! این در حالی است که امکان دارد رییس جمهور نام بُرده تمام وقتی که در خانه خود حضور دارد را انگشت به بینی! سَر کند و این موضوع شخصی وی است و پرداختن به آن، شکستن حریم خصوصی او می باشد.

حال کدام منطقی می پذیرد که دَست مالی و بوسیدن خانم آزاده اردکانی توسط آقایِ دانشجو در آسانسور محل کارشان، آن هَم در یک کشور اسلامی همانند ایران که هر گونه رابطه میان زَن و مَرد در صورت عدمِ ازدواج شان با یکدیگر، حَرام و غیر قانونی است! جنبه خصوصی دارد و پرداختن رسانه ها بدین مسئله، نقض حریم خصوصی افراد است؟ تَصمیم گیری با شما خواننده گرامی است


  سکس حاج اقا گلستانی
 [Image] یک اخوند دیگه لینک فیلم
آقای خاوری رییس بانک ملی که 300000000000 دزدیده بود و رفت کانادا و دختر . پسرش
پسرش 6 تا شرکت داره
http://1.bp.blogspot.com/-mRztA3TdqQs/TpWMfjomcWI/AAAAAAAAABU/hPauIjFCo9k/s1600/khavari+family.jpg?dur=43


خونه اقای خاوری در کانادا
http://www.entekhab.ir/files/fa/news/1390/7/12/12736_877.jpg?dur=331مبارزه با بدحجابی
http://myfotogallery.files.wordpress.com/2008/08/mobareza-ba-bad-hejabi-2.jpg

۲۰ نظر:

 1. ناشناس۵/۱۱/۹۱

  بد است

  پاسخحذف
 2. ناشناس۶/۱۱/۹۱

  خوشحالم كه اين كليپ پخش شد، يه مشت آدماي كثيف و بي شرم و مسلمون كه خودشون هر غلطي ميكنن و بعدش... منم كليپشو ميخوام

  پاسخحذف
 3. ناشناس۹/۱۱/۹۱

  هیچ حرفی برای گفتن ندارم فقط افسوس

  پاسخحذف
 4. ناشناس۹/۱۱/۹۱

  بیشرمانست.

  پاسخحذف
 5. ناشناس۱۲/۱۱/۹۱

  واقعا ميخوام ببينم اون روى اين ادماى بظاهر مسلمون رو

  پاسخحذف
 6. ناشناس۱۳/۱۱/۹۱

  شما پیاز داغشو زیاد کردی . ولی آره . واقیعت داره . آدم حرامزاده توی این نظام تخمی زیاد .

  پاسخحذف
 7. ناشناس۱۵/۱۱/۹۱

  یک سری بسیجی مادر به خطا که جز نیروی سایبری هستن رو ریختن اینجا کامنت بذارن که مث قضیه شیث و نصرتی جهانی نشه... چرا سایتای حکومتی خبر رو گفتن و بعد حذف مطمءن باشید هم کامران دانشجو هم آزاده اردکانی که در متن خبرگذاری ها اسمشون اومده بود توبیخ میشن ولی بسیجی با این کثیف کاریا به جایی نمیرسی...

  پاسخحذف
 8. ناشناس۲/۱۲/۹۱

  حقش بود اونم مثل ما آدم ولی نه اینجا و به اینصورت

  پاسخحذف
 9. ناشناس۳/۱۲/۹۱

  خاک توسر سران مملکت

  پاسخحذف
 10. ناشناس۸/۱۲/۹۱

  هر روز چند تا وزیر یا معاون وزیر ، مدیرکل ، قاضی ، استاد ، ... و خیلی از گمارده های رئیس دولت از این غلط ها می کنند و به نحوی ماسمالی میشه منتظر فیلم ایشون هم هستیم

  پاسخحذف
 11. ناشناس۸/۱۲/۹۱

  فقط فکر خودشونن ------------ می گن کون لغ جوونا

  پاسخحذف
 12. ناشناس۹/۱۲/۹۱

  خیلی بیشرفین . . .
  نه برای اینکه همدیگرو میمالین نه !
  برای اینکه 60 سالتونه و تو آسانسورسم دارین حال میکنین اونم مرد و زن نامحرم . . .
  ولی وقتی یه جوون ننه مرده دست دوس دخترشو میگیره انگار چوب تو کونتون کردن کس کشای بی ناموس . . .

  پاسخحذف
 13. ناشناس۱۲/۱۲/۹۱

  بیناموسااااااااااااااااااااااااااااا

  پاسخحذف
 14. ناشناس۱۳/۱۲/۹۱

  یه موشت آدم که نمیشه گفت حیوونن خودشون مملکتو به گا دادن بعد گیر میدن به جوونا

  پاسخحذف
 15. ناشناس۲۰/۱۲/۹۱

  ادم عوضی

  پاسخحذف
 16. ناشناس۲۰/۱۲/۹۱

  avaziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii

  پاسخحذف
 17. ناشناس۱/۲/۹۲

  دمش گرم آدم باید عرضه داشته باشه
  میتونه کرده میتونی بکن

  پاسخحذف
 18. ناشناس۲۱/۵/۹۲

  به این میگن دین اسلام بیجاره جوونا

  پاسخحذف
 19. ناشناس۲۳/۶/۹۲

  به انتظارگذارازاین تعفن دست سازآخوندواپسگرای عرب زده لحظات رامیشمارم.

  پاسخحذف
 20. ناشناس۱۸/۷/۹۲

  به نام عشق و آزادی غم این خلق میخوردن ولی با دست خود ما را به قربانگاه میبردند.
  کجایند آن همه دل سوز در این هنگامه ماتم که رفتندو رها کردند من و ما را به حال هم

  پاسخحذف

برای نظر دادن از قسمت"نظر به‌عنوان" گزینه "ناشناس رو انتخاب کنید"